Author: o***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice, soft, easy to wear and for every head size
Color: Black
Price: 107kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 80 g |
| Length | 5 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2305176928984174 |
Author: o***a
Date:
Review: Nice, soft, easy to wear and for every head size
Color: Black
Author: m***7
Date:
Review: i an in love with this wig what wig i love this hairstyle
Color: Black
Author: l***9
Date:
Review: Love this recommend thank you shein
Color: Black
Author: l***9
Date:
Review: Good recommend thanks shein
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.